facebook telegram

Hard Skills Exam

Ми пропонуємо дієвий інструмент підвищення якості неформальної освіти.

Наша задача - створення прозорої регіональної системи постійного коригування вимог ринку до ІТ фахівців початкового рівня.

Ми проводимо сертифікаційні випробування за узгодженими вимогами ІТ компаній.

Мета проекту:

Глибока взаємодія секторів ІТ-освіти та ІТ-бізнеса для налагодження постійного та прогнозованого потоку якісних фахівців початкового рівня для галузі.

Основним інструментом проекту є налагодження прозорої системи підтримки з боку ІТ-компаній процесу підготовки якісних фахівців закладами неформальної освіти.

Етап 2
Наповнення бази Сертифікаційних випробувань та рейтинги ІТ шкіл

Спеціальності
ІТ школи, що надали тестові питання з своїх програм навчання по узгодженим вимогам від компаній.
.Net
PHP

Етап 3
Сертифікаційні випробування від Kharkiv IT Cluster

Навіщо і кому це корисно?

1

Для самооцінки

(тестування дає розгорнуту оцінку по 5-7 блокам компетенцій та навичок і займає 45-60 хвилин)

2

Для працевлаштування

(результати тестування доступні компаніям-партнерам проєкту, партнерам Kharkiv IT Cluster, ІТ-школи отримують якісний зворотний зв’язок за результатами навчання, випускники ІТ шкіл мають можливість працевлаштування за проєктом Hard Skills Exam)


 

Все починається з реєстрації в формі проекту, яку ви можете знайти за прямим посиланням:

Після реєстрації вам надсилають запрошення на курс «Тренування», завдання якого - познайомити Вас з правилами проходження тестування та тестовою оболонкою. Коли Ви пройдете курс «Тренування», з Вами зв'язується оператор і погоджує дату і час самого Сертифікаційного тестування.

У день тестування Ви з'являєтеся в пункт тестування, Вас ідентифікують по документу з фото (паспорт, права, студентський квиток ...), роз'яснюють правила тестування.

Під час тестування Вам не можна користуватися сторонніми матеріалами. По закінченню тестування формується сертифікат. Ваші дані і розгорнуті результати тестування передаються компаніям-партнерам проекту Hard Skills Exam.

Бажаємо успіхів!!!

Відгуки корустивачів